פרזול למטבח

אנשים רבים נוטים לחשוב כי מטבח הוא רק הדלפק, השיש, חזיתות הארונות ותו לא. אך אחד הדברים החשובים שיש לחשוב עליהם בעת שיפוץ או בניית מטבח הוא הפרזול. מדובר באחד החלקים החשובים בתהליך העיצוב, ואיכותו של הפרזול תשפיע על איכותו של המטבח כולו ועל ההתנהלות היומיומית בתוכו. פרזול אשר הותאם ישירות לצרכים שלכם, יהפוך את החוויה במטבח למיטבית, ואת האזור כולו לנוח, יעיל, פרקטי ומותאם.

אנו בצ'אנס מטבחים מבינים את חשיבות הפרזול ולכן עובדים אך ורק עם החברות המובילות ביותר בעולם בתחום, ביניהן: BLUM ,GRASS, KESSEBOHMER, VIBO ועוד.

 

 

הכירו את עולם הפרזול

לפני שנתחיל לבחור את הפרזול המתאים עבורכם, תנו לנו להסביר לכם קצת על מהו פרזול. פרזול זה שם כולל לכל חלקי המתכת אשר גורמים לרהיטים בחלל המטבח להפתח ולהסגר. פרזול איכותי יוצר פונקציונליות נעימה יותר במטבח והופך את השימוש בארונות, במגירות ובתוספות לקל ונוח יותר. אנו בצ'אנס מטבחים מציעים מגוון ענק של פתרונות פרזול לכל צורך, מהטובים והאיכותיים ביותר שהשוק מציע, בסטנדרט האיכות הגבוה ביותר בישראל. אנו מתאימים את הפתרונות הללו לצרכים שלכם, ומשתמשים בהן כבסיס איכותי ליצירת כל שאר העיצוב.

 

מה הופך פרזול לאיכותי?

יתכן ואתם קוראים את זה ונוטים לחשוב כי אין דבר מיוחד בפרזול הגורם לפתיחת מגירה, אך בשימוש קבוע בפרזול שאינו איכותי, תבינו היטב כמה הדבר מקשה ומסרבל את תהליך העבודה. על בסיס יומיומי אנו פותחים מגירות או ארונות במטבח כמה פעמים ביום, ואת הרעש וחוסר הנוחות שמייצר פרזול שאיננו מן הדרגה הראשונה – מרגישים היטב. אנו בחברת צ'אנס שמנו לנו למטרה לעבוד עם פרזול אמין, מקצועי ויוקרתי, אשר ישמור על אורך חיים גבוה במיוחד, יהיה עמיד ואמין, לא ירעיש ויחזיק מעמד גם לאחר עשרות, מאות ואלפי פתיחות של הדלת או המגירה. בבחירה של פרזול איכותי, אתם מבטיחים לעצמכם כי גם אם תבצעו עוד מספר שיפוצים ברחבי המטבח, את הפרזול לא תאלצו להחליף לעולם.