מטבח עץ מלא

מטבח עץ מלא הוא לא בחירה שכולם מקבלים, משום שמדובר במטבח בעל אופי כה ייחודי ומובהק, אשר מתאים רק לאנשים מסוג מסוים, אלו שמעריכים את איכויותיו הנפלאות של העץ, ואוהבים את היוקרה, העמידות והאמינות המתלווה לשימוש בעץ מלא. מטבחים אלו יהיו מלאים בקווים נקיים, שהולכים ביחד עם טבעו של עץ, לא מתחכמים ולא מציגים הפתעות עיצוביות, אלא פשטות שעומדת במבחן הזמן. מדובר במטבח נעים, ביתי, חמים, המזמין לבוא ולבשל בתוכו, מבלי להסיח את הדעת משאר עיצוב הבית.

מטבח עץ מלא

מטבח לשנים ארוכות

מטבח מעץ מלא הוא מטבח מאד מאפשר. העץ המלא הוא סלחן מטבעו, ומאפשר להוסיף אליו אביזרים שונים, להחליף את מכשירי החשמל, לשלב בתוכו צבעים שונים והוא יקבל כל שינוי באהבה ובברכה, ויטמיע אותו לתוכו. הוא אינו מטבח שיכול לקבל אליו טרנדים חולפים ומהירים, אלא קלאסיקות איכותיות ומלאות טעם. בחירה במטבח זה היא בחירה משתלמת במיוחד, משום שמדובר בעיצוב ששומר על יופיו ויחודיותו לאורך זמן, כך שישמר עדכני גם שנים לאחר שבחרתם בו.

בנוסף, העץ המלא הוא חומר עמיד במיוחד המחזיק זמן לאורך שנים. המראה הטבעי, האורגני, יכול לשוות לכל מטבח תחושה חמימה ונעימה, גם אם הוא לא מככב בכל המטבח, אלא רק בחלקים נבחרים ממנו, והוא חומר חזק, שאינו נשרט בקלות ועומד בנזקים של אוויר, לחות ורטיבות שאופייניים לסביבה מטבחית, וכמובן, פגעי הזמן.

 

עיצוב שלא יוצא מהאופנה

אם גם אתם אנשים המעריכים קלאסיקה ואיכות, אנו בצ'אנס מטבחים נשמח לעמוד לשירותכם ולתכנן ביחד אתכם מטבח עץ מלא מרהיב, שיהווה נקודה הרמונית ונעימה במרכז הבית, לאורך שנים רבות, ולעולם לא יצא מן האופנה.