מטבח כפרי בסגנון פרובנס

המטבח הצרפתי הכפרי עושה עלייה לארץ ישראל ואנחנו בצ'אנס מטבחים גאים להביא אותו עד אליכם. ראשיתו של המטבח בסגנון פרובנס החל כמובן בחבל פרובנס אשר בדרום צרפת ובעשורים האחרונים השתרש בארצות רבות ברחבי העולם. מדובר על מטבח חמים ונעים, המשלב תחושה כפרית מובהקת בעזרת שימוש נרחב בעץ ובצבעים בהירים, ויוצר חלל מאד מזמין לעבודה. אין מדובר על מטבח קר ומודרני, אלא בדיוק להפך, מטבח שמאמץ אליו את חווית העץ הטבעי, ומהווה נקודת עניין ומפגש בחלל הבית.

מטבח פרובנס, מטבח פרובנס במרכז הארץ, מטבחים להזמנה במרכז, מטבח קלאסי

מטבח רומנטי ונעים

העיצוב של מטבח פרובנס הוא כזה שקל לזהות, כבר ממבט ראשון. הוא רומנטי ונעים, ומשלב לתוכו הן את צבעי העץ הטבעיים והן סכמת צבעים בהירה ועדינה. הצבעים השולטים יהיו גווני השמנת והקרם, צבעי תכלת וירוק בהיר ועדין וכמובן, צבעי העץ. לעיתים במטבח פרובנס תראו עיטורים המקשטים את העץ ומוסיפים לתחושת הוינטג' החמימה. בנוסף, במטבחי פרובנס תראו לא אחת חזיתות פתוחות ומדפים המציגים לראווה את התכולה, במקום ארונות סגורים ואחידים. חשוב להתאים את עיצוב המטבח לחלל הבית כולו; אם השפה העיצובית בבית היא מודרנית וחלקה, יתכן והמטבח  הכפרי יראה כנטע זר, אך לבתים חמימים, בעלי תחושה כפרית או וינטג'ית – מטבח פרובנס יהיה מושלם!

 

לא מתפשרים על איכות

חשוב לזכור כי האיכות המטבח תלויה אך ורק בחברה המייצרת. יש צורך לתת הקפדה מיוחדת לתכנון העיצוב הראשוני, וכמובן לייצור ולהתקנה לאחר מכן. משום שרוב הרכיבים של מטבח בסגנון פרובנס יהיו עדינים, מלאי פרטים ומורכבים מאד, בעבודת יד, חשוב לבחור באנשי מקצוע איכותיים, שיודעים לייצר מטבחים ברמה הגבוהה ביותר ולספק את השירות הנדרש, ביד מיומנת ומקצועית.

חברת צ'אנס מטבחים תשמח לייצר לכם מטבח פרובנס, על ידי תכנון המטבח ביעילות ובמקצועיות, בצורה המתאימה לכם ביותר, תוך שמירה על עיצוב חם וכפרי ככל האפשר.