סגנונות מטבח

לכל בית, וכל מטבח, יש את הסגנון האישי שלו. לרוב, סגנון המטבח נקבע על פי שאר הבית, על מנת לשמור על שפה עיצובית הרמונית ונעימה לאורך כל החלל. יחד עם זאת, המטבח הפתוח מהווה לרוב את לב הבית, המקום בו בני הבית מתכנסים ומבקרים בו לאורך כל שעות היממה, לכן חשוב לוודא כי המטבח מתאים לצרכים של בני הבית, גם אם לא בהכרח מתכתב עם שאר העיצוב בחלל. נהוג לרוב לבחור בעיצוב זהה לאורך כל הבית, אך במידה ותחליטו לבחור בעיצוב מנוגד במטבח, תזדקקו לעזרת אנשי מקצוע, בכדי להבטיח כי למרות הסגנונות המנוגדים, הבית עדיין ישדר הרמוניה.

 

 

 

צ'אנס מטבחים לשירותכם

כאן בדיוק אנו בצ'אנס מטבחים נכנסים לתמונה. אנחנו נעבוד אתכם יד ביד בכדי להבין מה הסגנון הקיים בבית (בעיקר בסלון, בחלל הכניסה ובפינת האוכל), ואיזה סגנון מטבח יכול לעבוד בצורה הטובה ביותר ביחד עם העיצוב הקיים. אנו נסביר לכם היכן ניתן למתוח את הגבול, והיכן לא כדאי לבצע טעות, מה הפתרון הנוח ביותר עבורכם, ואיך מכניסים עיצוב לתוך הפרקטיות, ופרקטיות לתוך העיצוב.

 

הכירו את המטבחים השונים

ישנם מספר סגנונות מוכרים, איתם אנו נוהגים לעבוד; הם הבסיס לכל תוכנית עיצובית חדשה שאנו יוצרים, והם חולשים הן על העיצוב הכללי, והן על הפרטים כגון ארונות המטבח, עבודת הפרזול ושילוב האביזרים והמוצרים הנלווים